Kredyt dla singla – Kredytydlasingli.pl

Nowe promocje kredytowe w Banku Millenium

Expander Kraków

Bank Millenium stara się pozyskać nowych klientów co rusz kusząc atrakcyjnymi promocjami. Obecnie, do końca sierpnia 2018 r. obowiązuje promocja pożyczkowa „100 zł raty” i w ramach konsolidacji 0% prowizji tu promocja kończy się w grudniu 2018 r. Czy warto z nich skorzystać?

Oferty te dostępne są dla takich klientów, którzy nie posiadają w Banku Millenium żadnej oferty kredytowej. Dodatkowo bank nie pobiera od tych pożyczek prowizji.

Promocyjna Pożyczka Gotówkowa w Millenium – zasady

Główne cechy tej oferty to niskie oprocentowanie na poziomie 7,42%, zerowa prowizja i brak obowiązku ubezpieczenia. Oznacza to dla klientów, że mogą skorzystać z oferty jeśli nie mają w banku aktywnych pożyczek. Mogą jednak posiadać rachunek osobisty czy lokatę. Dostępne są dla nich trzy warianty kredytowe:

– rata 100 zł dla pożyczki 5000 zł
– rata 200 zł dla pożyczki 10000 zł
– rata 300 zł dla pożyczki 15000 zł.

Wszystkie są rozłożone na okres spłaty 5 lat. Nie jest konieczne ubezpieczenie.

Promocja konsolidacyjna w Millenium

Tu bank proponuje oprocentowanie 5,7% i także odstępuje od prowizji. W ramach akcji „Przenieś swoją pożyczkę do banku Millenium” osoby posiadające zadłużenia w innych bankach mogą przenieść je do Millenium. Spłacie podlegać mogą poza pożyczkami i kredytami bankowymi także limity, karty kredytowe itd. w innych bankach. Warunkiem jest ujawnienie danego zobowiązania w raporcie BIK. Stałe oprocentowanie, niższa rata i wydłużony okres spłaty w ramach takiej konsolidacji może być jedyna szansa na pozbycie się długów i wyjście na prostą. Bank nie obciąży kredytobiorcy prowizją. Skorzystać z promocji mogą osoby, które w chwili złożenia wniosku nie posiadają produktów kredytowych aktywnych w Millenium.

Czy warto korzystać z tych propozycji?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od indywidualnej oceny i sytuacji finansowej danej osoby. Porównując te produkty z innymi dostępnymi na rynku wydawać by się mogło, że to kusząca propozycja. Jeśli akurat jesteśmy w potrzebie i przydadzą się dodatkowe środki, albo tez zaczynamy nie panować nad zobowiązaniami i nie łatwo jest planować domowy budżet to jak najbardziej Bank Millenium pomoże wrócić do odpowiedniej kondycji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich kredytobiorców. O szczegóły warto zapytać w najbliższej placówce banku, bądź śledzić stronę internetową Banku Millenium.

Sprawdź także najnowsze zestawienia:
najlepsze kredyty gotówkowe dla singli kwiecień 2024
najlepsze kredyty mieszkaniowe dla singli kwiecień 2024
najlepsze konta osobiste dla singli kwiecień 2024
najlepsze lokaty terminowe dla singli kwiecień 2024