Kredyt dla singla – Kredytydlasingli.pl

Nowe promocje kredytowe w Banku Millenium

Expander Kraków

Bank Millenium stara się pozyskać nowych klientów co rusz kusząc atrakcyjnymi promocjami. Obecnie, do końca sierpnia 2018 r. obowiązuje promocja pożyczkowa „100 zł raty” i w ramach konsolidacji 0% prowizji tu promocja kończy się w grudniu 2018 r. Czy warto z nich skorzystać?

Oferty te dostępne są dla takich klientów, którzy nie posiadają w Banku Millenium żadnej oferty kredytowej. Dodatkowo bank nie pobiera od tych pożyczek prowizji.

Promocyjna Pożyczka Gotówkowa w Millenium – zasady

Główne cechy tej oferty to niskie oprocentowanie na poziomie 7,42%, zerowa prowizja i brak obowiązku ubezpieczenia. Oznacza to dla klientów, że mogą skorzystać z oferty jeśli nie mają w banku aktywnych pożyczek. Mogą jednak posiadać rachunek osobisty czy lokatę. Dostępne są dla nich trzy warianty kredytowe:

– rata 100 zł dla pożyczki 5000 zł
– rata 200 zł dla pożyczki 10000 zł
– rata 300 zł dla pożyczki 15000 zł.

Wszystkie są rozłożone na okres spłaty 5 lat. Nie jest konieczne ubezpieczenie.

Promocja konsolidacyjna w Millenium

Tu bank proponuje oprocentowanie 5,7% i także odstępuje od prowizji. W ramach akcji „Przenieś swoją pożyczkę do banku Millenium” osoby posiadające zadłużenia w innych bankach mogą przenieść je do Millenium. Spłacie podlegać mogą poza pożyczkami i kredytami bankowymi także limity, karty kredytowe itd. w innych bankach. Warunkiem jest ujawnienie danego zobowiązania w raporcie BIK. Stałe oprocentowanie, niższa rata i wydłużony okres spłaty w ramach takiej konsolidacji może być jedyna szansa na pozbycie się długów i wyjście na prostą. Bank nie obciąży kredytobiorcy prowizją. Skorzystać z promocji mogą osoby, które w chwili złożenia wniosku nie posiadają produktów kredytowych aktywnych w Millenium.

Czy warto korzystać z tych propozycji?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od indywidualnej oceny i sytuacji finansowej danej osoby. Porównując te produkty z innymi dostępnymi na rynku wydawać by się mogło, że to kusząca propozycja. Jeśli akurat jesteśmy w potrzebie i przydadzą się dodatkowe środki, albo tez zaczynamy nie panować nad zobowiązaniami i nie łatwo jest planować domowy budżet to jak najbardziej Bank Millenium pomoże wrócić do odpowiedniej kondycji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich kredytobiorców. O szczegóły warto zapytać w najbliższej placówce banku, bądź śledzić stronę internetową Banku Millenium.

Sprawdź także najnowsze zestawienia:
najlepsze kredyty gotówkowe dla singli wrzesień 2023
najlepsze kredyty mieszkaniowe dla singli wrzesień 2023
najlepsze konta osobiste dla singli wrzesień 2023
najlepsze lokaty terminowe dla singli wrzesień 2023

Kredyt hipoteczny wrzesień 2023SPRAWDŹ
+